DYŻURY LOGOPEDYCZNE

PONIEDZIAŁEK:       10.00 - 11.00 - Jolanta Zygadlińska       (gab. 112)                                     
WTOREK:               10.00 - 11.00 - Katarzyna Szczepańska (sala 11)                               
ŚRODA:                  10.00 - 12.00 - Elżbieta Nęcka               (gab. 123)                                                
CZWARTEK:            10.00 - 12.00 - Jolanta Zielińska            (gab. 106)                                
PIĄTEK:                   9.00 - 11.00 - Aleksandra Wilmańska   (gab. 106)
                                
                              
DYŻURY w zespole ds. pomocy RODZINIE:

PONIEDZIAŁEK:           12.00 - 13.30 - Ewa Marek                           (gab. 114)
                                 15.00 - 16.30 - Agnieszka Cieślak                (gab. 10)

WTOREK:                   10.00 - 11.30 -  Marzenna Kruk                  (gab. 108)                            
                                 13.30 - 15.00 - Edyta Fałkowska                 (gab. 5)

ŚRODA:                       8.00 - 09.30 - Dorota Bukowska                (gab. 10)     
                                 12.00 - 13.30 - Aneta Sokołowska              (gab. 5)                    

CZWARTEK:                10.00 - 11.30 - Grażyna Cudna                   (gab. 114)
                                 13.00 - 14.30 - Joanna Krzemińska-Czajka (gab. 108)                             

PIĄTEK:                 ------------------


BADANIE WZROKU:

Termin ustalony w zależności od zgłoszeń


BADANIA SŁUCHU - gab. 125

WTOREK:              10.00 - 11.00 - Maria Novaković
                            14.00 - 15.00 - Małgorzata Latecka
ŚRODA:                13.00 - 14.00 - Izabela Ryniec-Januszek          
PIĄTEK:                  8.00 - 10.00 - Małgorzata Latecka
                           10.00 - 12.00 - Maria Novaković

BADANIE SLI - gab. 125

WTOREK:              16.00 - 17.00 - Teresa Wojciechowska


BADANIE PROCESÓW INTEGRACJI SENSORYCZNEJ:

PONIEDZIAŁEK:     11.00 - 13.00 - K. Szczepańska


DYŻUR w zespole ds. ROZWOJU MAŁEGO DZIECKA

Każdy pierwszy WTOREK miesiąca 13.00 - 14.00 - K. Szczerpańska, I. Kwiatkowska